Eksperci od diety partnerem Gran Fondo Series!

Dodane przez lukaszm - śr., 06/16/2021 - 11:34
Do grona partnerów Gran Fondo Series dołączyło CityDiet! Catering dietetyczny, którego unikalny smak i zbilansowane składniki, dodadzą energii zawodnikom, którzy w dniu 27 czerwca 2021 r. przekroczą gdyńską linię mety, a 12 września będą finiszować przy stadionie miejskim w Poznaniu.

Menu proponowane przez ekspertów CityDiet wyróżnia się na rynku pod wieloma względami. Bogactwo smaków, sezonowe i świeże produkty, oryginalne przyprawy, indywidualne podejście do każdego zamówienia, sprawiają, że każdy kęs to uczta dla podniebienia. Do tego ekologiczne opakowania, bo dobro Ziemi jest dla CityDiet równie ważne, co zdrowie Klientów.

Emilia Kusion, szefowa teamu CityDiet
Zdrowe odżywianie jest kluczem nie tylko do zbudowania idealnej sylwetki, ale również do odnoszenia sukcesów w sporcie, w którym oprócz intensywnych treningów ważna jest też regeneracja i odpowiednia suplementacja. Profesjonalna opieka i zdrowa dieta to bardzo ważne aspekty w sportowej karierze. CityDiet wspiera m.in. sportowców, ponieważ wierzy, że właściwie zbilansowane posiłki przekładają się na ich zdrowie, samopoczucie i przede wszystkim sportowe wyniki. Dlatego nie mogło nas zabraknąć w gronie partnerów Gran Fondo Series.

 

 

Z myślą o różnych gustach kulinarnych, potrzebach dietetycznych czy wskazaniach lekarskich CityDiet w swojej ofercie ma aż siedem gotowych wariantów diety oraz możliwość stworzenia indywidualnego planu żywieniowego, dopasowanego pod osobiste preferencje: CityDiet Stay Healthy (odporność), CityDiet Meat & Vege, CityDiet Vege & Fish, CityDiet Vege, Gluten Free, Sport czy Low Carb. Nad wszystkim czuwa wyjątkowy zespół ekspertów-mistrzów, którzy każdego dnia tworzą kulinarne cuda.

Wchodząc na stronę www.citydiet.pl zapoznacie się ze szczegółową ofertą oraz będziecie mogli skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem.

Michał Drelich, dyrektor Gran Fondo Series
Bardzo cieszymy się, że CityDiet dołączyło do grona naszych partnerów. Dzięki temu kolarze startujący w Gran Fondo Series mogą liczyć na zdrowy posiłek regeneracyjny, który będzie czekał na nich na mecie. Zawodnicy startujący na dystansie Gran Fondo w Gdyni będą mieli za sobą nawet 127 km, dlatego smaczne, zbilansowane danie, będzie dla nich dodatkową nagrodą.

 

 

Nad jakością produktów dostarczonych kolarzom czuwać będą eksperci kulinarni: kucharz oraz dietetyk. Dzięki temu zawodnicy mają gwarancję, że trafi do nich pożywny zestaw, który dopełni satysfakcji wynikającej z ukończenia zawodów Gran Fondo Series.

Gran Fondo Series to kolarski klasyk dla amatorów, który w tym roku zagości w Gdyni (27 czerwca) oraz w Poznaniu (12 września). W każdym przypadku zawodnicy mają do wyboru kilka tras:

- Gran Fondo (127 km)

- Medio Fondo (84 km)

- Gran Fondo Family (30 km)

Atutem rywalizacji jest bogaty pakiet startowy, w którym znajduje się, między innymi: profesjonalna koszulka kolarska, bon na posiłek w lokalnych restauracjach, pamiątkowy medal na mecie oraz danie od CityDiet.

Rejestracja na zawody Gran Fondo Series odbywa się na platformie SlotMarket.pl.

Sklep

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER OFICJALNY

SPONSORZY I PARTNERZY

PATRONI MEDIALNI