Gran Fondo Series jedzie zgodnie z planem! Widzimy się 27 czerwca w Gdyni!

Dodane przez lukaszm - śr., 05/26/2021 - 14:14
Wreszcie dobre wiadomości! Gran Fondo Gdynia jedzie zgodnie z planem – 27 czerwca! Kontynuujemy też przygotowania do Gran Fondo Poznań w planowanym terminie 12.09.2021.

Zgodnie z nowym rozporządzeniem rządowym, od 28 maja br. można organizować wydarzenia sportowe na świeżym powietrzu dla grup do 250 osób. Co ważne, po najnowszej aktualizacji rozporządzenia, o którą walczyliśmy wspólnie z innymi organizatorami sportowymi zrzeszonymi w Związku Organizatorów Sportu Masowego, grupy te można multiplikować, z zachowaniem 30-minutowych odstępów. Rzecz jasna, wdrażając podstawowe procedury z zakresu reżimu sanitarnego podczas całego wydarzenia.

Możemy napisać wprost, że jesteśmy w 100% gotowi, aby przeprowadzić zawody Gran Fondo Gdynia w dn. 27 czerwca 2021 z zachowaniem tych zasad

Nie ma też w chwili obecnej istotnych podstaw, aby obawiać się o możliwość organizacji Gran Fondo Poznań we wrześniu. Oczywiście, do tego eventu jest jeszcze sporo czasu, a ostatnie kilkanaście miesięcy nauczyło nas nie brać niczego za pewnik. Wierzymy jednak, że sytuacja covidowa, wraz ze stałym postępem szczepień, będzie się już tylko polepszała. W związku z tym, pełni optymizmu i entuzjazmu kontynuujemy przygotowania do Gran Fondo Poznań w planowanym terminie.

Przypominamy również o naszej tegorocznej polityce covidowej w zakresie opłat startowych, której szczegóły znajdziecie TUTAJ.

PARTNER STRATEGICZNY

Pomorskie

PARTNER OFICJALNY

SPONSORZY I PARTNERZY

Alfa Romeo

PATRONI MEDIALNI