Korekta tras Gran Fondo Gdynia!

Dodane przez lukaszm - wt., 06/22/2021 - 16:28
Informujemy, że z uwagi na ogłoszone w dniu wczorajszym (21.06.2021) kilkutygodniowe, częściowe zamknięcie Estakady Kwiatkowskiego, którą miały prowadzić trasy naszego wyścigu, w trybie natychmiastowym i w porozumieniu ze służbami miejskimi dokonaliśmy niezbędnych i możliwych do realizacji w tak krótkim czasie korekt przebiegu tras Gran Fondo, Medio Fondo i Family Fondo.

Najważniejsze informacje z tym związane zbieramy w punktach poniżej.

  1. Program imprezy nie ulega zmianie. Żadne korekty tras nie dotyczą również wyścigów Gran Fondo Kids.
  2. Trasa Family Fondo poprowadzi kolarzy zgodnie z planem do skrzyżowania ulic Wiczlińskiej i Marszewskiej. Tam, zamiast skręcić w prawo w stronę Chyloni, zawodnicy zawrócą i udadzą się z powrotem w kierunku mety ulicami Wiczlińską, Chwarznieńską i Małokacką. Zjazd w kierunku mety bezpośrednio z ulicy Małokackiej w lewo w ulicę Olimpijską.
  3. Trasy Gran Fondo i Family Fondo nie ulegają zmianie przez pierwsze – odpowiednio – 108 i 64 km. Dopiero, gdy zawodnicy będą wracać z naszej „kaszubskiej pętli” z ulicy Marszewskiej, zamiast pojechać prosto w kierunku Chyloni, skręcą w prawo w ulicę Wiczlińską. Następnie ulicami Chwarznieńską i Małokacką pojadą w kierunku mety. Zjazd na metę bezpośrednio z ulicy Małokackiej w lewo w ulicę Olimpijską.

Przepraszamy za konieczność dokonania modyfikacji tras na zaledwie kilka dni przed wyścigiem. Na naszej stronie internetowej www.gfseries.pl są już zaktualizowane mapy tras, a także informacje dotyczące wyłączeń dróg i zmian w komunikacji miejskiej w związku z organizacją Gran Fondo Gdynia 2021.

Nie możemy już doczekać się weekendu! Cieszymy się, że pomimo wszelkich trudności, Gran Fondo Gdynia 2021 będzie mogło się odbyć w takiej formule, w jakiej je zaplanowaliśmy i przede wszystkim na kilku bezpiecznych, całkowicie wyłączonych z ruchu trasach.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Pozdrawiamy i do zobaczenia w weekend!

Sklep

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER OFICJALNY

SPONSORZY I PARTNERZY

PATRONI MEDIALNI