Rejestracja bez ryzyka

Dodane przez lukaszm - pt., 03/12/2021 - 12:49
Rejestrując się na Gran Fondo Series nic nie ryzykujecie. Macie zagwarantowany start bez względu na sytuację pandemiczną. Jeśli obostrzenia staną na przeszkodzie organizacji wyścigu w 2021, będziecie mieli automatycznie prawo startu w kolejnej edycji zawodów.
Gran Fondo Gdynia 2019

Chcielibyśmy, abyście już teraz wiedzieli, jakie opcje będą dla Was dostępne w sytuacji, gdyby obostrzenia uniemożliwiające organizację imprezy spowodowały konieczność ponownego odwołania gdyńskiego wyścigu. W takiej sytuacji – zgodnie z zapisami tegorocznego Regulaminu zawodów – każdy zapisany zawodnik otrzyma do wyboru dwie opcje:

  • bezpłatne przepisanie się na wyścig Gran Fondo Poznań 2021;
  • bezpłatne przepisanie się na wyścig Gran Fondo Gdynia 2022.

Termin zawodów w Poznaniu uznajemy na ten moment za „bezpieczny”. Jeżeli jednak wyścig nie będzie mógł się odbyć, zastosujemy podobne rozwiązanie, tj. możliwość przepisania się na dowolną edycję Gran Fondo Series w sezonie 2022.

Gran Fondo Gdynia 2019

Mamy nadzieję, że przedstawione opcje zapewnią Wam maksymalną elastyczność, a przede wszystkim – głęboko wierzymy, że tym razem spotkamy się wszyscy na prawdziwym ściganiu – i to w dwóch miastach!

Rejestracja na zawody Gran Fondo Series rozpocznie się w poniedziałek 12 kwietnia 2021, o godz. 12:00 na platformie SlotMarket.pl.

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER OFICJALNY

SPONSORZY I PARTNERZY

PATRONI MEDIALNI