Rozgrzewka przed Gran Fondo Gdynia. Sprawdź się na Kinomapie i zgarniaj nagrody!

Dodane przez lukaszm - pon., 05/31/2021 - 13:07
Szosowy wyścig kolarski dla amatorów – Gran Fondo Gdynia – już 27 czerwca. Tymczasem już od 1 czerwca będzie można sprawdzić swoją formę i powalczyć o atrakcyjne nagrody podczas specjalnego wyzwania Gran Fondo Gdynia TT Challenge w aplikacji Kinomap.
Gran Fondo Gdynia TT Challenge

Aplikacja Kinomap z dokładnie odwzorowaną i nagraną trasą Gran Fondo Gdynia

4 tygodnie i 4 etapy jazdy indywidualnej na czas. Każdy z nich na innym fragmencie trasy Gran Fondo Gdynia. Rywalizacja jest bezpłatna, dołączyć może dosłownie każdy. Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody, w tym: koszulki i gadżety Gran Fondo Gdynia, pakiety startowe Gran Fondo Series, vouchery aplikacji Kinomap i nagroda główna: trenażer interaktywny ThinkRider X7.

Maciej Pawłowski, koordynator Gran Fondo Gdynia TT Challenge
To doskonała okazja do sprawdzenia swojej formy przed startem w Gran Fondo Gdynia, ale nasza rywalizacja online jest dostępna dla każdego na całym świecie i to bezpłatnie. Na przejechanie każdego etapu jest tydzień, co pozwala na dużą elastyczność i np. wybór dnia z gorszą pogodą, gdy ciężko jest nam wyjechać na trening kolarski. Warto przejechać wszystkie 4 etapy, aby zapoznać się z trasą Gran Fondo Gdynia, ale też by wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. A przygotowaliśmy ich łącznie dwadzieścia!

 

 

Nagrody Gran Fondo Gdynia TT Challenge

Nagrody Gran Fondo Gdynia TT Challenge

Aby dołączyć do wyzwania, wystarczy pobrać aplikację Kinomap i założyć w niej konto. Otrzymamy wówczas na start bezpłatny, 14-dniowy okres próbny. Następnie należy połączyć aplikację ze swoim trenażerem. Dokładną instrukcję i więcej informacji o Gran Fondo Gdynia TT Challenge można przeczytać na tej stronie.

Maciej Pawłowski, koordynator Gran Fondo Gdynia TT Challenge
Przy okazji współpracy z Kinomap, możemy też z przyjemnością ogłosić, że uczestnicy tegorocznych imprez Gran Fondo Series otrzymają w pakiecie startowym kod, który umożliwi miesięczny dostęp do aplikacji Kinomap.

 

 

Gran Fondo Gdynia (27 czerwca) to pierwszy wyścig z serii Gran Fondo Series, która w tym roku zawita również do Poznania (12 września). Obie imprezy zapewniają uczestnikom najwyższy komfort jazdy, dzięki w pełni wyłączonym z ruchu trasom. Do wyboru są dystanse Gran Fondo (ok. 130 km), Medio Fondo (ok. 80 km) oraz Family (30-40 km), a dla najmłodszych (5-12 lat) tradycyjnie krótkie wyścigi Gran Fondo Kids. W pakiecie startowym wyścigów głównych znajdzie się profesjonalna koszulka kolarska Gran Fondo Series, a wszyscy uczestnicy otrzymają na mecie pamiątkowe medale.

Rejestracja na oba wyścigi odbywa się na platformie SlotMarket.pl.

PARTNER STRATEGICZNY

Pomorskie

PARTNER OFICJALNY

SPONSORZY I PARTNERZY

Alfa Romeo

PATRONI MEDIALNI