Rozgrzewka przed Gran Fondo Poznań. Sprawdź się w aplikacji Kinomap i zgarniaj nagrody!

Dodane przez lukaszm - wt., 08/31/2021 - 13:15
Szosowy wyścig kolarski dla amatorów – Gran Fondo Poznań – 12 września. Tymczasem już można sprawdzić swoją formę i powalczyć o atrakcyjne nagrody podczas specjalnego wyzwania Gran Fondo Poznań TT Challenge w aplikacji Kinomap.

Cztery tygodnie i cztery etapy jazdy indywidualnej na czas. Każdy z nich na innym fragmencie trasy Gran Fondo Poznań. Rywalizacja jest bezpłatna, dołączyć może dosłownie każdy. Do zgarnięcia są atrakcyjne nagrody, w tym: koszulki i gadżety Gran Fondo Poznań, pakiety startowe Gran Fondo Series, vouchery aplikacji Kinomap i nagroda główna: trenażer interaktywny ThinkRider A1.

Maciej Pawłowski, koordynator Gran Fondo Poznań TT Challenge
To doskonała okazja do sprawdzenia swojej formy przed startem w Gran Fondo Poznań, ale nasza rywalizacja online jest dostępna dla każdego na całym świecie i to bezpłatnie. Kolejność przejechania poszczególnych odcinków jest dowolna, co pozwala na dużą elastyczność i np. wybór dnia z gorszą pogodą, gdy ciężko jest nam wyjechać na trening kolarski. Warto przejechać wszystkie cztery etapy, aby zapoznać się z trasą Gran Fondo Poznań, ale też by wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

 

 

Aby dołączyć do wyzwania, wystarczy pobrać aplikację Kinomap i założyć w niej konto. Otrzymamy wówczas na start bezpłatny, 14-dniowy okres próbny. Następnie należy połączyć aplikację ze swoim trenażerem. Dokładną instrukcję i więcej informacji o Gran Fondo Poznań TT Challenge można przeczytać na tej stronie.

Maciej Pawłowski, koordynator Gran Fondo Gdynia TT Challenge
Przy okazji współpracy z Kinomap, możemy też z przyjemnością ogłosić, że uczestnicy tegorocznych zawodów Gran Fondo Poznań otrzymają w pakiecie startowym kod, który umożliwi miesięczny dostęp do aplikacji Kinomap.

 

 

Za nami pierwszy z tegorocznych wyścigów kolarskich z serii Gran Fondo Series - Gran Fondo Gdyni, który odbył się 27 czerwca. Relację z rywalizacji po malowniczej i pagórkowatej trasie po Kaszubach, można znaleźć TUTAJ.

Już 12 września, po raz pierwszy, wyścig z serii Gran Fondo Series, zawita również do Poznania. Obie imprezy zapewniają uczestnikom najwyższy komfort jazdy, dzięki w pełni wyłączonym z ruchu trasom. Do wyboru w Poznaniu są dystanse Gran Fondo (ok. 113 km), Medio Fondo (67 km) oraz Family (30 km), a dla najmłodszych (5-12 lat) tradycyjnie krótkie wyścigi Gran Fondo Kids. W pakiecie startowym wyścigów głównych znajdzie się profesjonalna koszulka kolarska Gran Fondo Series, a wszyscy uczestnicy otrzymają na mecie pamiątkowe medale.

Rejestracja na Gran Fondo Poznań trwa do 5 września i odbywa się na platformie SlotMarket.pl.

Sklep

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER OFICJALNY

SPONSORZY I PARTNERZY

PATRONI MEDIALNI