Voucher 100 zł dla zawodników Gran Fondo Gdynia 2020

Dodane przez lukaszm - czw., 03/11/2021 - 16:01
Z przyjemnością informujemy, że wszyscy zapisani na Gran Fondo Gdynia 2020 otrzymają voucher w wysokości 100 zł na udział w wybranym tegorocznym wyścigu. Do wyboru są dwie lokalizacje, można wystartować 27 czerwca w Gdyni lub 12 września w Poznaniu.

Pandemia koronawirusa uniemożliwiła nam organizację wyścigu w ubiegłym roku. Obowiązujące obostrzenia stanęły nam na przeszkodzie na zaawansowanym etapie organizacji imprezy. Z tego też powodu spotkaliśmy się z częścią zawodników w świecie wirtualnym. Uczestnicy walczyli w Gran Fondo Gdynia VR.

Gran Fondo Gdynia VR

Chcielibyśmy wynagrodzić Wam ten brak prawdziwej rywalizacji w zeszłym sezonie. Dlatego też każdemu zawodnikowi, który był zapisany na zawody w 2020 roku, zaoferujemy voucher w wysokości 100 zł do wykorzystania podczas rejestracji na jeden z tegorocznych wyścigów: 27 czerwca w Gdyni lub 12 września w Poznaniu.

Gran Fondo Gdynia 2019

Specjalne kody do rejestracji, umożliwiające realizację vouchera, otrzymacie od nas drogą mailową przed uruchomieniem zapisów online.

Rejestracja dla zawodników posiadających voucher, rozpocznie się w środę, 7 kwietnia, o godz. 12:00. Wszystkie informacje otrzymacie od nas drogą mailową.

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER OFICJALNY

SPONSORZY I PARTNERZY

PATRONI MEDIALNI