W takiej koszulce pojedziecie!

Dodane przez lukaszm - czw., 03/11/2021 - 14:55
Każdy uczestnik głównych wyścigów Gran Fondo Series otrzyma w pakiecie startowym profesjonalną koszulkę kolarską. Mamy już wzór na sezon 2021!

Ścigając się w Gran Fondo oraz Medio Fondo, czyli na dwóch najdłuższych trasach Gran Fondo Series, każdy uczestnik otrzyma bogaty pakiet startowy. Jego głównym elementem będzie profesjonalna koszulka kolarska. Atutem stroju jest nowoczesny krój oraz specjalny materiał, dzięki czemu koszulka doskonale układa się na ciele zawodnika i jest aerodynamiczna. Wysokiej jakości dzianina jest przyjemna w dotyku i nie krępuje ruchów kolarza. Materiał doskonale oddycha i szybko schnie. Na przodzie znajduje się długi zamek, gwarantujący łatwość ubierania. Na plecach tradycyjna, pojemna kieszeń np. na żele energetyczne, niezbędne podczas zawodów lub na dłuższych treningach.

Kolorystyka koszulki jest nie tylko bardzo estetyczna, ale też zwiększa bezpieczeństwo i widoczność kolarzy na drodze. Dostępna jest w szerokiej gamie rozmiarów.

Koszulka GS Series rozmiary

Rejestracja na zawody Gran Fondo Series rozpocznie się w poniedziałek 12 kwietnia 2021, o godz. 12:00 na portalu SlotMarket.pl.

Sklep

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER OFICJALNY

SPONSORZY I PARTNERZY

PATRONI MEDIALNI