Zapraszamy na Expo do Gdyni oraz Poznania

Dodane przez lukaszm - pon., 04/11/2022 - 13:14
W trakcie kolarskiego weekendu z Gran Fondo Series nikt nie będzie się nudził. Uczestnicy wyścigów mają zagwarantowane emocje związane ze startem, a wszystkich zapraszamy do odwiedzenia strefy Expo.

Strefa Expo to specjalna przestrzeń do prezentacji nowości z rynku kolarskiego oraz rozmów o trendach ze świata fanów dwóch kółek. Przez cały weekend swoją ofertę zaprezentuje szereg wystawców i producentów: rowerów, akcesoriów niezbędnych dla każdego kolarza oraz odżywek i suplementów diety. Wszystkie szczegóły dotyczące Expo podczas Gran Fondo Gdynia oraz Gran Fondo Poznań, można znaleźć na stronie: www.expo.gfseries.pl.

Koszulki kolarskie, kurtki, okulary, kaski, żele energetyczne oraz różnorodne, inne akcesoria kolarskie będzie można zobaczyć oraz kupić podczas Expo. Do dyspozycji zwiedzających będzie też specjalny sklep Gran Fondo Series, w którym znajdziecie artykuły sygnowane logotypem GFS.

W Gdyni strefa Expo zlokalizowana będzie w tym samym miejscu, co Biuro Zawodów, przy ul. Olimpijskiej 5/9. W sobotę (14 maja) w godzinach 11:00 - 19:00. W niedzielę (15 maja) od 9:00 - 14:00.

W Poznaniu strefa Expo będzie umiejscowiona na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich również w bezpośrednim sąsiedztwie Biura Zawodów, przy ul. Głogowskiej 14. Godziny otwarcia: sobota (2 lipca) 11:00 - 19:00, niedziela (3 lipca) 09:00 - 14:00. 

Wstęp na teren Expo jest bezpłatny. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.expo.gfseries.pl. Zapraszamy również wystawców do współpracy.

PARTNER STRATEGICZNY

Pomorskie

PARTNER OFICJALNY

SPONSORZY I PARTNERZY

Alfa Romeo

PATRONI MEDIALNI