Usługi: Pakiet do domu

Nie masz czasu odebrać swojego pakietu startowego w dniu imprezy? To żaden problem! Oferujemy Ci usługę dostarczenia pakietu startowego prosto do domu.

Jak to działa?

W sekcji usług dodatkowych na platformie SlotMarket.pl podczas rejestracji online należy zaznaczyć opcję dostarczenia pakietu startowego pod wskazany adres (Uwaga! Usługa realizowana tylko na terytorium Polski).

Przy płatności wpisowego, doliczona zostanie dodatkowa opłata (35 PLN). Usługę można też zamówić oddzielnie, w późniejszym terminie. Zamówienie usługi będzie jednak możliwe tylko do 29 lipca 2021 roku.

Po 1.09.2021 pakiet startowy zostanie do Państwa dostarczony przez firmę kurierską DPD.

Kurier poprosi również o podpisanie standardowego oświadczenia, które zwykle otrzymują Państwo w biurze zawodów.

Podpisane oświadczenie trafią z powrotem do nas, a Państwo mogą już spokojnie przygotowywać się do startu, bez konieczności odwiedzania biura zawodów. 

Dla kogo?

Skorzystać z dostawy pakietu startowego do domu może każdy, kto poda adres dostarczenia pakietu startowej na terytorium Polski. Szczególnie jednak polecamy to rozwiązanie osobom, które chciałyby przyjechać do Poznania dopiero w dniu imprezy i nie będą miały możliwości odebrać pakietu osobiście.

Do pobrania:

Sklep

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER OFICJALNY

SPONSORZY I PARTNERZY

PATRONI MEDIALNI