wolontariat

Wolontariat to wsparcie zarówno dla organizatorów, jak i dla sportowców biorących udział w zawodach.

Wolontariat w swojej definicji to bezpłatna, świadoma i dobrowolna pomoc innym. W takim też duchu budujemy nasz wolontariat. Jest to oferta dla wszystkich ludzi dobrej woli, pasjonatów, którzy chcą wesprzeć tę jedyny w swoim rodzaju cykl imprez –  Gran Fondo Series.
 
Nasza oferta udziału w wolontariacie jest skierowana zarówno do osób pełnoletnich – studentów, osób pracujących, emerytów - jak i młodzieży niepełnoletniej. Chociaż działalność wolontariacka z założenia jest bezpłatna, przyłączając się do nas możesz uzyskać naprawdę wiele korzyści.
 
Udział w wolontariacie to okazja do zdobycia nowych umiejętności i bezcennych doświadczeń. Poznasz nowych ludzi i wspaniałych sportowców z całego świata. Wolontariat to w końcu okazja do wzięcia udziału w przygotowaniach i przebiegu wielkiej, prestiżowej imprezy sportowej. Doświadczenie to może być bezcenne dla wielu ochotników, którzy będą mogli zdobyte umiejętności wykorzystać w swoim życiu prywatnym i zawodowym.

Program lojalnościowy - to się opłaca!  
 
W ciągu roku Fundacja włącza się w organizację wielu imprez sportowych, dlatego dla naszych wolontariuszy w ramach podziękowania za ich zaangażowanie stworzyliśmy program lojalnościowy. Twój udział w wolontariacie zostanie przeliczony na punkty, które potem możesz wymienić na gadżety dostępne w katalogu produktów lub zbierać dalej by uzyskać cenniejsze nagrody. Im bardziej się angażujesz, tym więcej zyskujesz!
 

REJESTRACJA DLA WOLONTARIUSZY

Jak się zapisać?

1. Zarejestruj się na stronie http://staff.fundacjamiastasportu.org/
2. Po zalogowaniu zaznacz chęć udziału w wybranym wydarzeniu.
3. Następnie wypełnij informacje, które rozwiną się po tym gdy zaznaczysz chęć udziału.
4. Pamiętaj! By kliknąć przycisk "zapisz" na dole strony.

 

Masz pytania?
Napisz do nas - kontakt@fundacjamiastasportu.org

PARTNER STRATEGICZNY

Pomorskie

PARTNER OFICJALNY

SPONSORZY I PARTNERZY

Alfa Romeo

PATRONI MEDIALNI