Hyundai Szpot partnerem Gran Fondo Poznań!

Dodane przez lukaszm - wt., 06/28/2022 - 10:50
W pierwszy weekend lipca, na ulicach Poznania oraz Wielkopolski, ponownie zobaczymy peleton kolarzy ścigających się w zawodach Gran Fondo Poznań. Wielkimi krokami zbliża się druga edycja szosowych wyścigów dla amatorów. Zawodników do mety poprowadzi Hyundai, a oficjalnym partnerem rywalizacji został Hyundai Szpot, autoryzowany dealer marki.

Pierwsza edycja Gran Fondo Poznań okazała się ogromnym sukcesem. W zawodach wzięło udział ponad 800 kolarzy, którzy ścigali się po ulicach Poznania. W niedzielę, 3 lipca wyścig szosowy ponownie zagości w Wielkopolsce. Zawodnicy mają do wyboru trzy dystanse: Gran Fondo (106 km), Medio Fondo (65 km) oraz Family Fondo (28 km). Swoją rywalizację będą też miały dzieci w Gran Fondo Kids. Partnerem motoryzacyjnym rywalizacji ponownie został Hyundai Szpot, autoryzowany dealer marki.

W ubiegłym roku na czele błękitnego peletonu Gran Fondo Poznań jechał Hyundai Tucson, w tym roku zawodników do mety poprowadzi HYUNDAI KONA EV.

Paweł Parfienowicz, Specjalista ds. Marketingu i PR firmy SZPOT
Współpraca przy organizacji zeszłorocznej edycji Gran Fondo, to był dla nas bardzo miło spędzony czas, dlatego bez zawahania podjęliśmy decyzję o partnerstwie również w tym roku. Od zawsze angażujemy się w działania sportowe i propagowanie zdrowego stylu życia. W tym roku nasze samochody Hyundai Tucson, i30 prowadzić będą Medio Fondo oraz Family Fondo, a Gran Fondo podążać będzie za w pełni elektrycznym modelem KONA EV. Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia. Do zobaczenia na trasie!.

 

 

Szpot to autoryzowany dealer, który na rynku motoryzacyjnym działa od 1989 roku. Od 2003 roku współpracuje z marką Hyundai. Jest to jedna z największych firm dealerskich w Wielkopolsce. Swoją ofertę kieruje do odbiorców indywidualnych oraz firm, które od wielu lat wyposaża we flotę samochodową. Celem firmy jest kompleksowe wsparcie Klienta w procesie zakupu, a następnie zapewnienie obsługi samochodu podczas jego eksploatacji. Od samego początku istnienia firma Szpot wspierała największe imprezy sportowe w Poznaniu. Z tego też powodu Hyundai Szpot drugi rok z rzędu będzie również partnerem motoryzacyjnym Gran Fondo Poznań.

Michał Drelich, dyrektor Gran Fondo Poznań
Dziękujemy bardzo za zaufanie i cieszymy się, że nasza współpraca będzie kontynuowana również przy okazji tegorocznych zawodów Gran Fondo Poznań. Współpraca z autoryzowanym dealerem marki Hyundai pomaga nam w logistycznym zabezpieczeniu imprezy, w tym precyzyjnym przygotowaniu tras, którymi ściągają się kolarze.

 

 

Z ofertą Hyundai Szpot zawodnicy oraz kibice będą mogli zapoznać się w strefie Expo w miasteczku kolarskim, które przez cały weekend będzie funkcjonować na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Rejestracja na Gran Fondo Poznań odbywa się na platformie SlotMarket.pl i trwa do wtorku 28 czerwca, do końca dnia.

PARTNER STRATEGICZNY

Pomorskie

PARTNER OFICJALNY

SPONSORZY I PARTNERZY

Alfa Romeo

PATRONI MEDIALNI