Usługi: Noclegi

Wykup nocleg na czas Twojego pobytu w naszych hotelach partnerskich. Wydłużona doba w dniu zawodów to tylko jeden z bonusów naszej oferty. Osoby, które zakupiły nocleg w hotelu poprzez SlotMarket, mogą anulować rezerwację do 45 dni przed imprezą – w takim wypadku zawodnik otrzyma zwrot 100% pieniędzy za noclegi. Zakupu noclegów dokonać można w każdym momencie za pośrednictwem platformy SlotMarket, logując się na swoje konto.

Hotele partnerskie:

POZNAŃ - Hotel Altus Poznań Old Town

Hotel Altus Poznań Old Town to trzygwiazdkowy obiekt zlokalizowany w jednej z najbardziej charakterystycznych budowli Poznania, kompleksie Alfa. 109 klimatyzowanych pokoi urządzonych w modernistycznym stylu nawiązuje do historii miejsca. Od Dworca Głównego oddalony jest o zaledwie 1 km, tak samo jak od Starego Rynku. Na zawodników startujących w Gran Fondo czekać będzie drink regeneracyjny na powitanie oraz możliwość bezpłatnego przechowania roweru w specjalnym pomieszczeniu.
 

Odwiedź stronę hotelu Altus

 

11-12 września pokój jednoosobowy  250 zł 
10-12 września pokój jednoosobowy  499 zł 
11 - 13 września   pokój jednoosobowy  500 zł
11-12 września pokój dwuosobowy  285 zł 
10-12 września pokój dwuosobowy  569 zł 
11 - 13 września   pokój dwuosobowy  570 zł

 

Rezerwacji na preferyncyjnych warunkach można dokonać podczas rejestracji na zawody Gran Fondo Poznań lub wchodząc w zakłądkę Usługi na profilu wydarzenia w serwisie slotmarket.pl. By skorzystać z dostępnych tam usług należy być uprzednio zalogowanym i zarejestrowanym na wybrane wydarzenie. Liczba pokoi dostępnych do rezerwacji w tej ofercie jest ograniczona.

 

pokój


 

Gdynia – Hotel Mercure Gdynia Centrum

Hotel  oddalony 5 minut spacerem do Bulwaru Nadmorskiego, najpopularniejszej promenady w Gdyni. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się główna, reprezentacyjna ulica Świętojańska (150 m) z wieloma kawiarenkami, restauracjami oraz sklepami, uznawana za tętniące serce miasta.  Hotel oddalony jest o niecały kilometr od startu/mety zawodów. Pozostałe atrakcje w okolicy:

  •  Skwer Kościuszki 300 m,

  •  plaża miejska 300 m,
  •  przystań jachtowa Marina Gdynia 300 m,
  •  muzeum Miasta Gdyni 300 m,
  •  okręt-muzeum ORP Błyskawica 500 m,
  •  statek-muzeum Dar Pomorza 600 m,
  •  planetarium 750 m,
  •  akwarium Gdyńskie 850 m,
  •  lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku 16 km.

hotel

 

W hotelu mieści się basen kryty z podgrzewaną wodą, strefa relaksu i sauna, a za dodatkową opłatą można skorzystać z oferty masaży. Na miejscu dostępny jest duży, ogrodzony parking (dodatkowo płatny). Restauracja hotelowa serwuje dania kuchni międzynarodowej oraz lokalne przysmaki.

 

Sklep

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER OFICJALNY

SPONSORZY I PARTNERZY

PATRONI MEDIALNI