Usługi: Noclegi

Wykup nocleg na czas Twojego pobytu w naszych hotelach partnerskich. Wydłużona doba w dniu zawodów to tylko jeden z bonusów naszej oferty. Osoby, które zakupiły nocleg w hotelu poprzez SlotMarket, mogą anulować rezerwację do 45 dni przed imprezą – w takim wypadku zawodnik otrzyma zwrot 100% pieniędzy za noclegi. Zakupu noclegów dokonać można w każdym momencie za pośrednictwem platformy SlotMarket, logując się na swoje konto.

Hotele partnerskie:

Gdynia – Hotel Mercure Gdynia Centrum

Hotel  oddalony 5 minut spacerem do Bulwaru Nadmorskiego, najpopularniejszej promenady w Gdyni. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się główna, reprezentacyjna ulica Świętojańska (150 m) z wieloma kawiarenkami, restauracjami oraz sklepami, uznawana za tętniące serce miasta.  Hotel oddalony jest o niecały kilometr od startu/mety zawodów. Pozostałe atrakcje w okolicy:

  •  Skwer Kościuszki 300 m,

  •  plaża miejska 300 m,
  •  przystań jachtowa Marina Gdynia 300 m,
  •  muzeum Miasta Gdyni 300 m,
  •  okręt-muzeum ORP Błyskawica 500 m,
  •  statek-muzeum Dar Pomorza 600 m,
  •  planetarium 750 m,
  •  akwarium Gdyńskie 850 m,
  •  lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku 16 km.

hotel

 

W hotelu mieści się basen kryty z podgrzewaną wodą, strefa relaksu i sauna, a za dodatkową opłatą można skorzystać z oferty masaży. Na miejscu dostępny jest duży, ogrodzony parking (dodatkowo płatny). Restauracja hotelowa serwuje dania kuchni międzynarodowej oraz lokalne przysmaki.

 

POZNAŃ - Hotel Mercure Poznań Centrum


Ten 4- gwiazdkowy hotel położony jest w spacerowej odległości od Starego Rynku. W 15 minut można dojechać na lotnisko, a w 5 minut dojść na Dworzec Główny. Hotel dysponuje 228 klimatyzowanymi pokojami z bezpłatnym dostępem do Internetu WI-FI, fitnessem i sauną oraz dużym parkingiem. Hotel znajduje się ok. 4 km od startu/mety zawodów.

 

11-12 września pokój jednoosobowy ze śniadaniem 350 zł 
10-12 września pokój jednoosobowy ze śniadaniem 689 zł 
11 - 13 września   pokój jednoosobowy ze śniadaniem 690 zł
11-12 września pokój dwuosobowy ze śniadaniem 419 zł 
10-12 września pokój dwuosobowy ze śniadaniem 829 zł 
11 - 13 września   pokój dwuosobowy ze śniadaniem 830 zł

 

hotel_poznań
 

Sklep

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER OFICJALNY

SPONSORZY I PARTNERZY

PATRONI MEDIALNI