Uwaga! Zmiana lokalizacji startu i mety!

Dodane przez lukaszm - czw., 06/10/2021 - 16:27
W związku z uroczystościami Dnia Morza na Skwerze Kościuszki oraz planowaną wizytą Prezydenta RP w Gdyni zostaliśmy poproszeni o zmianę lokalizacji startu i mety wyścigu Gran Fondo Gdynia 2021.

W tym roku wystartujemy z ul. Olimpijskiej obok Stadionu Miejskiego. Na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu zlokalizowane zostanie także biuro zawodów oraz miasteczko kolarskie. Zmiana ta dotyczy wszystkich dystansów (Gran Fondo, Medio Fondo, Family), ale cały przebieg tras pozostaje niemal bez zmian.

Gran Fondo Kids zostaje przeniesione ze Skweru Kościuszki do miasteczka imprezy przy Stadionie Miejskim.

Nowa lokalizacja startu i mety to także ogromny i bezpłatny parking dla zawodników przy Gdynia Arenie i Centrum Handlowym Riviera. Tam też zaprosimy wszystkich uczestników na bezpłatny posiłek, który będzie można odebrać w restauracjach zlokalizowanych w strefie gastronomicznej CH Riviera.

Na naszej stronie internetowej zaktualizowaliśmy już wszystkie informacje związane z tymi zmianami. Zachęcamy Was do zapoznania się z nimi:

- aktualne mapki głównych tras: TUTAJ

- pliki GPX zaktualizowanych tras: TUTAJ

- mapka Gran Fondo Kids: TUTAJ

- plan sytuacyjny miasteczka Gran Fondo Gdynia 2021: TUTAJ

Poza tym, wszystko bez zmian. W planach: dużo emocji, komfortowe ściganie po malowniczych Kaszubach na całkowicie wyłączonych z ruchu trasach i dużo dobrej, kolarskiej zabawy dla całych rodzin!

Do zobaczenia już niebawem!

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER OFICJALNY

SPONSORZY I PARTNERZY

PATRONI MEDIALNI